سرور مجازی اختصاصی

سرورهای مجازی اختصاصی، به همراه هارد دیسک پر سرعت SSD از کشورهای فرانسه، هلند، آلمان، انگلیس، سوئد، اسپانیا، یونان، قبرس و ایرلند

  • سرور مجازی قدرتمند
  • سیستم عامل دلخواه شما
  • نسل جدید پردازنده‌های سرور
  • تضمین پایداری تا 99.9%
  • سرور از نوع Root
  • دارای IP ثابت و اختصاصی
  • مناسب انجام امور Trade
  • دارای پورت پر سرعت جهانی

انتخاب موقعیت مکانی سرور از کشورهای فرانسه، هلند، آلمان، انگلیس، سوئد، اسپانیا، یونان، قبرس و ایرلند حین تکمیل فرم سفارش

سرور مجازی اختصاصی

پلن‌های سرور مجازی اختصاصی

بکارگیری فناوری‌های نوین در تهیه زیر ساخت سرور مجازی ابری پایداری و بهره‌وری را در سطح بالایی قرار می‌دهد

پلن پردازنده حافظه دیسک ترافیک آی‌پی قیمت
برنزی 1 vCPU 2 GB 25 GB 1 TB 1

8.00 دلار ماهیانه

سفارش
نقره‌ای 2 vCPU 3 GB 50 GB 2 TB 1

10.00 دلار ماهیانه

سفارش
طلایی 3 vCPU 6 GB 75 GB 3 TB 1

19.00 دلار ماهیانه

سفارش
پلاتینوم 4 vCPU 8 GB 100 GB 5 TB 1

25.00 دلار ماهیانه

سفارش

قیمت‌ها پس از ثبت سفارش و حین پرداخت آنلاین به ریال تبدیل خواهند شد.

سرور مجازی اختصاصی برای طرفداران

برخی از امکانات و قابلیت‌های رایگان سرورها، که کاربران ما طرفدار آنها هستند

تضمین آپ‌تایم ۹۹.۹%

با چندین مکان دیتاسنتر، سیستم تهویه مطبوع و خنک کننده، ژنراتورهای برق اضطراری و نظارت دائمی، ما می‌توانیم به شما ضمانت آپتایم ۹۹.۹۹% بدهیم. این ضمانت توسط دیتاسنتر ارائه شده و بسیار معتبر است.

پشتیبانی حرفه‌ای

پشتیبانی سرویس شما از بخش پشتیبانی سایت با توجه به بند ۱۷ شرایط و ضوابط، انجام می‌گردد. کلیه سرویس‌ها پشتیبانی بصورت گفتگوی تلفنی ندارند و درخواست شما فقط بایستی از بخش پشتیبانی ارسال شود.

جلوگیری از dDOS

سامانه دیوار آتشین اختصاصی (Firewall) سخت‌افزاری تعبیه شده بر روی سرورها، اکثر الگوهای حملات dDOS را تشخیص می‌دهد و جلوی حملات را گرفته و اکثریت قریب به اتفاق آنها را خنثی می‌کند.

به کمک احتیاج دارید؟

سوالات قبل از خرید خود را از بخش تماس با ما و سوالات و مشکلات سرویس خریداری شده خود را از بخش پشتیبانی کاربران مطرح نمایید.

سوالات متداول کاربران

سوالاتی که اکثر کاربران از ما پرسیده‌اند را اینجا پیدا کنید. پاسخ خود را پیدا نکردید؟ تماس با ما

برخی از سرویس‌ها بصورت آنی پس از سفارش فعال می‌گردند و برخی نیازمند راه‌اندازی به صورت دستی هستند. همچنین برخی از سرویس‌ها نیازمند احراز هویت قبل از فعال‌سازی می‌باشند. جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه مدت زمان فعال‌سازی با بخش فروش ارتباط بر قرار نمایید.

بله. کلیه پلن‌های سرور مجازی ابری و سرور اختصاصی دارای دیوار آتشین سخت‌افزاری جهت جلوگیری از حملات dDos هستند.

شما می‌توانید انواع سیستم عامل‌های مجاز از قبیل Ubuntu, CentOS, Debian, Fedora و Windows را نصب نمایید. برخی از سیستم عامل‌ها نیاز به تهیه لایسنس جداگانه دارد. جهت کسب اطلاع بیشتر با بخش فروش تماس بگیرید.

بله، شما می‌توانید سرور خود را به پلن بالاتر ارتقاء دهید. ولی به پلن پایین‌تر امکان تنزیل وجود ندارد.

سرور از نوع Root یعنی اینکه هیچگونه پشتیبانی نرم‌افزاری و نصب برنامه ارائه نمی‌شود و فقط پشتیبانی سخت‌افزاری دارند. در صورت تمایل به دریافت پشتیبانی نرم‌افزاری با بخش فروش ارتباط با قرار نمایید.

بله شما می‌توانید با اعمال پیکربندی مناسب نوع کسب و کار خود، جهت انجام امور Trade با رعایت قوانین جمهوری اسلامی ایران و دیتاسنتر استفاده نمایید.

بر روی کلیه سرورهای ابری و اختصاصی یک عدد آی‌پی نسخه ۴ و یک عدد آی‌پی نسخه ۶ موجود است که تا زمانی که صورتحساب‌های سرور را پرداخت می‌نمایید به شما تعلق دارد و تغییر نمی‌کند.

به دلیل اینکه سرورها مستقیما از دیتاسنتر خریداری می‌گردند و هزینه دلاری آنها پس از ایجاد پرداخت می‌شود لذا امکان عودت وجه وجود ندارد.