درباره ما

صفحه درباره پارس وی‌‎پی‌اس

درباره ما

از اینکه وقت خود را صرف بازدید از سایت پارس وی‌پی‌اس نموده‌اید از شما سپاسگذاریم. فعالیت ارائه خدمات سرور مجازی، اختصاصی، میزبانی وب و ثبت دامنه توسط مجموعه پارس وی‌پی‌اس در سال ۲۰۰۴ میلادی با اسم دامنه‌ای متفاوت آغاز شد، سپس در تاریخ ۲۰۰۶ به نام دامنه فعلی فعالیت حرفه‌ای خود را آغاز نمودیم و در حال حاضر میزبان سرورهای مختلف و وب‌سایت‌های بزرگ و کوچک متعددی هستیم.

سایت پارس وی‌پی‌اس به عنوان یکی از ارائه کنندگان خدمات سرور مجازی و میزبانی وب، این امکان را دارد تا شما را در راستای راه‌اندازی کسب و کار و وب‌سایت اینترنتی یاری نماید. با توجه به تجربه بیش از ۲۰ ساله‌ای که داریم، سرویس‌های ما هرچه بیشتر به سوی بی‌نقص شدن پیش می‌رود و با توجه به طرح‌های در دست اقدام به امید خدا رضایت مشتریان و کاربرانمان هر روز بیش از روز پیش خواهد بود.

با همه‌گیر شدن تکنولوژی و استفاده میلیون‌ها کاربر از کامپیوتر، لپ‌تاپ و تلفن‌های هوشمند، هر شغل و کسب و کاری مستلزم به‌روزرسانی خدمات و امکانات خود است. شاید تا سال‌ها قبل فقط داشتن یک شماره تماس یا پست الکترونیک برای معرفی کسب کار کافی بود ولی امروزه وضع تغییر کرده و اینترنت در بورس کار قرار دارد، لذا داشتن سرور با IP ثابت و اختصاصی، اپلیکیشن و وب‌سایت جهت انجام امور Trade، معرفی خدمات و یا ایجاد بستری برای کسب درآمد کاملا ضروری است.