درباره ما

صفحه درباره پارس وی‌پی‌اس

درباره ما

از اینکه وقت خود را صرف بازدید از سایت پارس وی‌پی‌اس نموده‌اید از شما سپاسگذاریم. فعالیت ارائه خدمات سرور مجازی، اختصاصی، میزبانی وب و ثبت دامنه توسط مجموعه پارس وی‌پی‌اس در سال ۲۰۰۴ میلادی با اسم دامنه‌ای متفاوت آغاز شد، سپس در تاریخ ۲۰۰۶ به نام دامنه فعلی فعالیت حرفه‌ای خود را آغاز نمودیم و در حال حاضر میزبان سرورهای مختلف و وب‌سایت‌های بزرگ و کوچک متعددی هستیم.

سایت پارس وی‌پی‌اس به عنوان یکی از ارائه کنندگان خدمات سرور مجازی و میزبانی وب، این امکان را دارد تا شما را در راستای راه‌اندازی کسب و کار و وب‌سایت اینترنتی یاری نماید. با توجه به تجربه بیش از ۲۰ ساله‌ای که داریم، سرویس‌های ما هرچه بیشتر به سوی بی‌نقص شدن پیش می‌رود و با توجه به طرح‌های در دست اقدام به امید خدا رضایت مشتریان و کاربرانمان هر روز بیش از روز پیش خواهد بود.

با همه‌گیر شدن تکنولوژی و استفاده میلیون‌ها کاربر از کامپیوتر، لپ‌تاپ و تلفن‌های هوشمند، هر شغل و کسب و کاری مستلزم به‌روزرسانی خدمات و امکانات خود است. شاید تا سال‌ها قبل فقط داشتن یک شماره تماس یا پست الکترونیک برای معرفی کسب کار کافی بود ولی امروزه وضع تغییر کرده و اینترنت در بورس کار قرار دارد، لذا داشتن سرور با IP ثابت و اختصاصی، اپلیکیشن و وب‌سایت جهت انجام امور Trade، معرفی خدمات و یا ایجاد بستری برای کسب درآمد کاملا ضروری است.