قوانین استفاده از خدمات ParsVPS.com

» بند 1: پارس وی پی اس متعهد مي شود كه در قبال دريافت مبلغ تعيين شده، خدمات معرفي شده را به سفارش متقاضي (به مشخصات درج شده در مرحله فرم سفارش) به ثبت برساند.

» بند 2: مسئوليت انتخاب نام مناسب براي دامنه بر عهده متقاضي است. هرگونه پيامد ناشي از انتخاب نامهاي نامناسب، از قبيل تداخل نامهاي انتخاب شده با نام ساير شركتها و موسسات و نيز نامهاي غير اخلاقي و غير قانوني بر عهده متقاضي است. پارس وی پی اس پس از ثبت دامنه براي متقاضي، هيچگونه مسئوليتي در قبال نحوه استفاده متقاضي از آن دامنه در هر زمان نخواهد داشت.

» بند 3: خواهشمند است نام دامنه را عاري از هرگونه اشتباه، درج فرماييد، زيرا نام دامنه ها پس از ثبت غير قابل تغيير هستند. همچنین دامنه با نام شما و به همراه کنترل پانل به شما ارائه میگردد که مالک قانونی آن تا زمانی که هزینه آن را پرداخت مینمایید شما هستید.

» بند 4: پارس وی پی اس جهت تماس با شما، نياز دارد كه همواره مشخصات شما مندرج در فرم بخش ثبت نام را بروز نگه دارد، مانند آدرس محل، جهت نامه نگاري احتمالي، تلفن تماس و ايميل شما؛ لذا ضروري است كه متقاضي در صورت تغيير مشخصات خود، موارد جديد را از بخش حساب کاربری خود ویرایش کند.

» بند 5: در صورتيكه پس از ارائه خدمات مندرج در فرم سفارش توسط اين سايت، به هر علتي، چه بين المللي و چه داخلي، از قبيل (ولي نه محدود به) شرايط نمونه زير، كه از اراده پارس وی پی اس خارج باشند، در تداوم خدمات ارائه شده خدشه اي وارد آيد و يا خدمات مزبور موقتا يا دائما قطع گردند، هيچگونه مسئوليتي متوجه پارس وی پی اس نخواهد بود و عودت مبالغ دريافت شده به هيچ عنوان امکان ندارد. از ميان اتفاقات مزبور مي توان به مواردي مانند آسيب ديدگي ماهواره هاي مخابراتي، پديده هاي مخرب جوي مانند سيل، آتش سوزي، طوفانهاي خورشيدي، تغييرات در لايه ازون و ... ، اشكالات خطوط مخابراتي، تاخير در پاسخگويي شركتهاي خارجي فراهم كننده خدمات درخواستي مندرج در اين فرم به هر ميزان زماني، ممنوعيت به كارگيري اينترنت در خارج يا داخل كشور، جنگ، اغتشاش، اعتصابات، تغيير در قوانين داخلي يا خارجي، اجبار شركتهاي بين المللي جهت دريافت مبالغ اضافي جهت پايدار ماندن خدمات مربوط به دامنه ها، تغييرات در قوانين ارزي، اقتصادي، واردات و صادرات، تغييرات نرخ ارز و از اين قبيل (كلا شرايط خارج از قدرت و اختيار پارس وی پی اس) اشاره نمود.

» بند 6: متقاضي متعهد مي گردد در طول مدت استفاده از خدماتي كه اين سايت بر طبق فرم سفارش در اختيار وي قرار مي دهد، به هنگام رد و بدل كردن فايلها و كلا" هرگونه اطلاعات به فضاي تخصيص داده شده جهت سايت خود، رعايت كامل شئونات اسلامي و قوانين جمهوري اسلامي ايران و نيز قوانين بين المللي را بنمايد. متقاضي مي پذيرد كه مسئوليت كامل هرگونه اطلاعات، فايل، تصوير و نيز ساير مواردي كه در درون سايت خود قرار مي دهد، با خود اوست و هيچگونه مسئوليتي در اين زمينه، متوجه پارس وی پی اس نمي باشد. متقاضي همچنين متعهد مي گردد كه كليه قوانين كپي رايت (حقوق تاليف) بين المللي را در سايت خود رعايت نموده و از ايجاد مزاحمت براي ساير كاربران اينترنت، اقدام به دستكاري و نفوذ به سايتهاي ديگران، هرگونه استفاده غير قانوني از ايميل خود و ساير موارد مشابه پرهيز نمايد.

» بند 7: در صورتي که سايتي بيش از اندازه از منابع سرورها (Resources) به عنوان مثال Ram و CPU استفاده نمود، که منجر به کاهش کارآیی سرور شود بدون اطلاع قبلي سرويس را قطع (Suspend) می نماید. بعد از آن مي توانيد با ما تماس بگيريد و در مورد کنترل Resources و يا انتخاب Plan قدرتمندتر دیگری مشورت نماييد. لازم به ذکر است که این مورد جدا از پهنای باند سایت شما می باشد و نمیتوانید ادعا کنید که به طور مثال 100گیگ پهنای باند دارید و هنوز استفاده نکرده اید، و تصور کنید که قادر هستید هر چقدر میخواهید از منابع سرور نیز استفاده کنید.
همچنین کاربران متعهد می شوند که از ارسال خبرنامه، اسپم و در کل ایمیلهای انبوه که باعث کاهش کارآیی سرور میشود جلوگیری نمایند. در صورت مشاهده چنین مواردی سرویس کاربر سریعا بدون اطلاع قبلی معلق میگردد.

» بند 8: مسئوليت فايلها و مطالب موجود در سایت بر عهده مشتری می باشد. گرفتن نسخه پشتيبان ، تعويض كلمه عبور هر چند وقت يكبار، مونيتور كردن فعاليتهاي سايت و ... بر عهده شماست و در صورت بروز هرگونه مشكلي از سوي اين موارد، مبلغ پرداختي برگشت داده نخواهد شد.
پشتیبان گیری از اطلاعات:
- پارس وی پی اس به صورت هفتگی یا ماهیانه از سایتهای میزبانی شده پشتیبان گیری به عمل می آورد.
- پارس وی پی اس هیچ گونه تعهدی در قبال وجود یا صحت بکآپ های تهیه شده از سایتهای مشتریان ندارد.
- به دلیل اینکه بکآپ گیری و نگهداری فایلهای بکآپ هزینه بر است، لذا هزینه ری استور بکآپ برای هر سایت مبلغ 50000 ریال می باشد. همچنین در صورت درخواست بکآپ جهت انتقال به سرور دیگری اگر بکآپ گیری توسط ما انجام پذیرد، مبلغ فوق نیز اخذ میگردد.
- در کلیه سرویسهای سایت نگهداری از فایلها و بکآپ گیری به عهده مشتری می باشد و پارس وی پی اس هیچ گونه تعهدی در قبال فایلهای مشتریان ندارد.

» بند 9: کاربراني که اقدام به انشار تصاوير يا مطالب مستهجن نمايند و يا به مقامات جمهوری اسلامی ايران و اديان توهين کنند و يا سعي در ايجاد اختلال و نفوذ به سرور نمايند غيرفعال خواهند شد.

» بند 10: در صورت دریافت گزارش تخلف (Abuse) از سایت شما سریعا سرویستان مسدود میگردد و باید علت تخلف را ظرف 24 ساعت تشریح کنید و گاهی اوقات با توجه به وضعیت تخلف ممکن است سرویس شما مجددا باز نگردد و از سرور اخراج شوید. لازم به ذکر است در صورت بروز چنین مواردی هیچ هزینه ای از جانب ما عودت داده نمیشود.
- در صورت عدم رسیدگی و یا پاسخ گویی مشترک ظرف زمان تعیین شده پارس وی پی اس می تواند سرویس مشترک را لغو نماید و تعهدی در خصوص بک آپ اطلاعات مشتری ندارد.
- در صورتی که شکایت طرح شده از مشتری ، خسارتی برای پارس وی پی اس ایجاد نماید مشتری موظف به جبران کلیه خسارت های مادی و معنوی وارد شده می باشد.
- در صورت تکرار تخلف از طرف مشتری ، پارس وی پی اس می تواند مشتری متخلف را به دلیل عدم توجه و رسیدگی به امور سرویس خود ، جریمه و یا اخراج نماید.
- ممکن است مشتری خودش تخلفی نکرده باشد و بوسیله باگ های موجود در سایتش هک شده باشد و مورد نفوذ قرار گرفته، و فایلهای مخربی آپلود شده باشد که باز هم در چنین شرایطی مسئولیت بعهده صاحب سایت است چرا که باید باگهای سایت خود را شناسایی و رفع نماید تا از بروز چنین مواردی در امان باشد.

» بند 11: در صورتی که سایت شما به هر دلیلی زیر حملات DDos قرار بگیرد پارس وی پی اس نسبت به مسدود کردن سایت شما اقدام میکند و تا زمانی که حملات ادامه داشته باشند سایت شما به صورت معلق باقی می ماند.

» بند 12: کاربراني که اقدام به خريد سرور مجازي و اختصاصی می نمایند در صورتی که گزارش Abuse/Attack و یا از این قبیل موارد از سمت دیتاسنتر دریافت نمودیم سرویس آنها سریعا مسدود میگردد و می بایست مشکل را برطرف نمایند در صورت عدم رفع مشکل و گزارش مجدد، سرور آنها حذف خواهد شد. (لازم به ذکر است قبل از عمل حذف به مدت 12 ساعت وقت به آنها داده میشود تا از اطلاعات خود بک آپ تهیه نمایند)

» بند 13: در صورت اينکه موعد پرداخت اقساط شما براي مدت حداکثر 2 روز به تعقيب بيافتد ما مجاز به مسدود کردن سرويس شما هستيم، و در صورتي که اين مدت از 20 روز تجاوز کند سرويس شما از روي سرور ما کاملا حذف ميگردد و هيچ عذر و بهانه اي مورد قبول نميباشد. لازم به ذکر است که این قانون فقط شامل میزبانی وب و نمایندگی میزبانی وب میشود و در خصوص سرور مجازی و اختصاصی ممکن است پس از یک روز نیز تاخیر سرویس شما مسدود و یا در صورت وجود سفارشات جدید حذف گردد.

» بند 14: پشتيباني ما فقط در حد مشکلات کلي سرور و میزبانی سایت شما ميباشد، لذا هيچ گونه پشتيباني در مورد آموزش کنترل پانل میزبانی وب و طراحی سایت شما ارائه نمیشود. لازم به ذکر است که آموزش و نکات لازم کنترل پانل در بخش آموزش سایت قابل رویت میباشد. همچنین سرورهای مجازی و اختصاصی به صورت Root و بدون مدیریت ارائه میشوند که شامل پشتیبانی نمیشوند ولی در صورتی که هنگام سفارش سرور مجازی یا اختصاصی گزینه مدیریت کامل سرور را انتخاب نمایید که مبلغ بیشتری پرداخت مینماید، میتوانید از پشتیبانی نیز برخوردار شوید. لازم به ذکر است که سرور مجازی و اختصاصی بوسیله پانل مدیریت ارائه میشود که در صورت داشتن دانش مدیریت سرور قادر به رفع کلیه مشکلات خود هستید و در واقع نیاز به پشتیبانی این چنینی نخواهید داشت.

» بند 15: مسئولیت حفظ و نگهداری از کلمه های عبور سرویسهای خریداری شده و بخش پرتال کاربری به عهده کاربران می باشد و پارس وی پی اس هیچ گونه سوء استفاده از کلمه عبورهای شما توسط سایرین را ندارد. لازم به ذکر است کلیه امکانات سرویسهای خریداری شما در بخش پرتال کاربری قابل دسترسی است و حتی میتوان کلمه عبور سرویسهای شما را از آنجا ویرایش کرد، لذا تعیین یک کلمه عبور دشوار که شامل، حروف کوچک و بزرگ، ارقام و سیمبل ها باشد برای این بخش پیشنهاد میشود.

» بند 16: پس از اينکه مشتري هر يک از خدمات پارس وی پی اس را خريداري نمود و هزينه سرويس را پرداخت کرد طبق مشخصات تکميل شده در فرم سفارش به او خدمات ارائه ميگردد؛ در صورتي که بدون ارائه دليل مناسب و منطقي قصد فسخ سرويس خود را داشت به هيچ عنوان هزينه اي از جانب ما مسترد نميگردد. مگر اینکه سرویسی که به وی ارائه شده است با سرویسی که در فرم سفارش خریداری نموده است مغایرت داشته باشد، در اینصورت اگر نتوانیم این مورد را حل کنیم، هزینه کاربر قابل عودت است. بازگشت هزینه نیز یا به حساب کاربری مشتری است و یا به حساب بانکی که در صورت بازگشت به حساب بانکی کارمزد انتقال کسر میگردد. همچنین در صورتی که اعمالی برای مشتری انجام شده باشد از قبیل انتقال وب سایتشان و ری استور اطلاعات آن، هزینه انتقال وب سایت کسر میگردد.
کلیه مشتریان موظف می باشند قبل از خرید هرگونه سرویس از پارس وی پی اس نسبت به انطباق خواسته های خود با سرویس ارائه شده توسط ما اطمینان حاصل نمایند. در صورتی که به دلیل عدم ارسال سوالات پیش از خرید توسط خریدار، سرویس خریداری شده با انتظارات مشتری مطابقت نداشته باشد هیچ هزینه ای قابل عودت نخواهد بود.
کلیه سرویسهای پارس وی پی اس در صورتی که دارای مشکل فنی باشند، (ملاک تشخیص نقص فنی توسط کارشناسان پارس وی پی اس انجام میشود) مشتری می تواند حداکثر طی 48 ساعت برای عودت وجه پرداختی خود اقدام نماید که البته برخی سرویسها قابل عودت نمی باشد. از جمله: ثبت دامنه، آی پی، لایسنس، انجام اموری که توسط ما صورت گرفته باشد و وقت برای آن صرف شده باشد، همچون بهینه سازی در جستجوگرها و افزایش سرعت وبسایت؛ که از مبلغ کل کسر میگردد و مابقی عودت داده میشود.

» بند 17: (قوانین پشتیبانی): این بخش شامل موارد زیر می باشد
- تمامی کاربران موظف هستند تا مشکلات خود را تنها و تنها از طریق سیستم درخواست پشتیبانی (تیکت) پیگیری نمایند زیرا اکثر مشکلات مربوط به پشتیبانی، نیاز به پی گیری دقیق دارد و بوسیله تلفن و گفتگوی آنلاین قابل عیب یابی نمی باشد و از تماس با واحدهای فروش (تماس تلفنی، استفاده از فرم ارتباط با ما، ارتباط با اپراتور آنلاین و...) خودداری کنند. لازم به ذکر است برخی مشکلات ساده قابل حل با ارتباط با اپراتور آنلاین نیز میباشد که میتوانید از این بخش استفاده بفرمائید ولی در صورت اینکه اپراتور پیشنهاد باز کردن تیکت به شما داد باید سریعا اقدام فرمائید و از گفتگوی آنلاین استفاده نکنید.
- کاربر متعهد میشود تا از ارسال تیکتهای مکرر و در یک موضوع جدا خودداری کند و مشکل خود را با Reply کردن همان تیکت که باز کرده دنبال کند.
- کاربر موظف است تا ادب و شئونات اخلاقی را در هنگام ارسال درخواست پشتیبانی رعایت نماید و مشکلات خود را در نهایت آرامش و ادب پیگیری نماید.
- کاربر موظف است هنگام ارسال درخواست پشتیبانی، سرویس مربوطه، عنوان تیکت، و متن تیکت را به درستی و با توضیحات کامل وارد نماید تا در پاسخگویی اپراتورهای شرکت وقفه ایجاد نشود و در نهایت در حل مشکل کاربر وقفه ای رخ ندهد.
- بعد از بازگشایی درخواست پشتیبانی (تیکت)، ایمیلی حاوی اطلاعات تیکت و لینک مشاهده تیکت برای کاربر ارسال میشود که کاربر میتواند با کلیک بر روی لینک تیکت، از وضعیت پاسخگویی به مشکل خود آگاه شود. شایان ذکر است به محض پاسخ اپراتورهای پارس وی پی اس، ایمیلی حاوی پاسخگویی اپراتورها به کاربر ارسال میشود و جهت پاسخ نباید از ایمیل خود اقدام کنید و بایستی وارد حساب کاربری و قسمت تیکتینگ بشوید و در آنجا Reply انجام دهید.
- مدت زمان پاسخگویی به تیکتهای پشتیبانی در ساعات اداری بین 5 دقیقه الی 8 ساعت می باشد و در ساعات غیراداری نیز بین 10 دقیقه الی 12 ساعت است. (البته در برخی از شرایط خاص همچون قطعی اینترنت، برق و مشکلات دیگر ممکن است پاسخگویی به تاخیر بیانجامد). همچنین در روزهای تعطیل پاسخ دهی به تیکتها انجام میشود ولی تعهدی به پاسخ در این ایام نداریم و ممکن است فردای بعد از تعطیلی پاسخ ارسال شود.
تبصره : شایان ذکر است خدمات آموزش (حل مشکلات برنامه نویسی، حل مشکلات طراحی، آموزش نحوه حل مشکل بوجود آمده، نصب اسکریپت و...) به هیچ عنوان وظیفه پارس وی پی اس نمی باشد. با این حال پارس وی پی اس با راه اندازی بخشهای مختلف آموزشی اقدام به حل مشکلات نامربوط به پشتیبانی کاربران را کرده است لذا کاربران نباید توقع آموزش و رفع مشکلات آموزشی داشته باشند.

» بند 18: پارس وی پی اس تا جایی که اکثر اسکریپتهای معروف و سیستم های مدیریت محتوا روی سرور نصب گردند سرور را بهینه، کانفیگ و امنیت را تامین نموده است، لذا در صورتی که امنیت فوق قوی روی سرور برقرار شود اکثر مدیریت محتواها غیرقابل نصب میشوند و یا در آنها اختلال بوجود می آید به همین دلیل امنیت در حد متوسط روی کلیه سرورها میسر میباشد. در صورتی که اسکریپتی به صورت ناقص و یا کامل به دلیل امنیت سرور اجرا نشود این امر از عهده پارس وی پی اس خارج است و کاربر موظف به تغییر اسکریپت خود است زیرا در ابتدا اولویت با امنیت سرور میباشد. در زیر لیست سیستم های مدیریت محتوای معروف که با کانفیگ امنیتی سرور مشکلی ندارند ذکر شده است.

DataLife - PHP Nuke - Joomla - WordPress Without more plugin- E Shop - Coms (Istgah)- WHMCS - Social Engine - phpFox

» بند 19: در صورتی که اقدام به تمدید سرویس خود نکردید و سرویس شما طبق بند 16 مسدود شد به هیچ عنوان جهت پشتیبان گیری باز نمیگردد و فقط می بایست آن را تمدید کنید تا به صورت اتوماتیک سرویس شما فعال شود. همچنین مدت زمان تمدید نیز به صورت زمانی است که سفارش ثبت شده، به طور مثال اگر سالیانه بوده است می بایست به صورت سالیانه تمدید صورت بگیرد نه ماهیانه ولی برعکس امکان پذیر است، اگر ماهیانه باشد میتوانید به سالیانه یا موارد بالاتر تمدید کنید. در صورتی که سرویس شما حذف شده باشد نیز هیچ گونه فایل پشتیبان ارائه نخواهد شد مگر در شرایطی که مجددا سرویس از ما بگیرید و ما نیز وقت صرف کنیم جهت پیدا کردن بک آپ شما در سرور دوم (FTP Backup) و لازم به ذکر است شاید بک آپ شما نیز یافت نشود.

» بند 20: در مواردی که اختلالاتی در شبکه اینترنت کل کشور یا یک ISP خاص صورت پذیرد که سایت شما ناقص و یا کامل باز نگردد ولی در واقع بوسیله ISP دیگری و یا تغییر آی پی بوسیله برنامه های V_P_N باز شود، این مورد جزو تعهدات و مسئولیتهای ما نیست و باید اختلالات از سمت سرویس دهنده اینترنت شما رفع گردد و سایت پارس وی پی اس و دیتاسنتر هیچ گونه مسئولیتی در قبال عدم باز شدن سایت شما ندارد.

» بند 21: در صورتی که کاربر خلاف هر یک از قوانین سایت و یا دیتاسنتر عمل نمود و سرویس یا حساب کاربری وی مسدود شد، اگر برای بار اول باشد با ارسال تعهد نامه به صورت مجازی (ایمیل یا تیکت) سرویس ایشان باز میگردد ولی در صورتی که قبلا تعهد مجازی داده باشد و مجددا خلاف قوانین عمل کرده باشد فقط تعهد نامه کتبی به همراه ضمیمه تصویر کارت ملی و یا شناسنامه مورد قبول می باشد و در صورت عدم ارسال، هیچ گونه سرویس و خدماتی به ایشان ارائه نخواهد شد و حساب کاربری آن معلق خواهد ماند.

» بند 22: کلیه کاربرانی که سرویسی نزد ما دارند میبایست از مشخصات واقعی خود به همراه شماره کارت ملی معتبر و بنام خودشان اقدام به تکمیل فرم عضویت در سایت بنمایند و برای خدمات دهی بهتر، پس از تکمیل سفارش خود می بایست عکس کارت ملی را از بخش پشتیبانی برای ما ارسال کنند. کاربرانی که اقدام به ارسال کارت ملی نکنند سرویس آنها قطع نـمیگردد ولی در صورتی که مدیریت پارس وی پی اس لازم بداند که یک مشتری خاص نیاز به تائید هویت واقعی دارد و به ایشان جهت ارسال عکس کارت ملی اطلاع رسانی کند، مشتری موظف است کارت ملی خود را در اولین فرصت ارسال نماید در غیراینصورت ممکن است در روند سرویس دهی به آن مشتری اختلال بوجود آید.

» بند 23: در صورتی که کاربری برای افراد دیگر اقدام به سفارش سرویس در حساب کاربری خود نماید، مالک قانونی سرویس مورد نظر فرد دوم می باشد که کاربر برایش خرید را انجام داده است و اگر زمانی صاحب اصلی با ارائه مدارک کافی ادعای انتقال سرویس خریداری شده به حساب کاربری خودش را بنماید، ابتدا این مورد به فردی که سفارش را ثبت کرده اطلاع داده میشود (بوسیله ارسال تیکت) و ظرف حداکثر 48 ساعت باید پاسخ تائید یا عدم تائید* انتقال ارسال گردد در غیراینصورت سرویس مورد نظر واگذار به صاحب اصلی خواهد شد.
* لازم به ذکر است که عدم تائید انتقال مستلزم ارائه مدارک کافی است که نشان دهد صاحب اصلی سرویس، فرد دیگری است یا هنوز تسویه حساب سرویس به صورت کامل صورت نگرفته باشد.

» بند 24: کاربرانی که سرویس نمایندگی میزبانی وب تهیه میکنند مجاز به استفاده به اندازه از سرور با توجه به مبلغ پرداختی خود هستند، لذا نماینده ای که به طور مثال ماهیانه 15000 تومان می پردازد مجاز نیست تعداد بالایی وب سایت در پانل نمایندگی خود بفروش برساند و منابع قابل توجهی از سرور را اشغال کند. در چنین مواردی به این قبیل کاربران پیشنهاد ارتقاء پلن نمایندگی داده میشود و در صورت عدم قبول شرایط جدید، منابع سرویس آنها کاهش می یابد. منظور از منابع استفاده از میزان پردازشگر، رم، ورودی خروجی، تعداد درخواستها به وب سرور و همچنین پورت ارتباطی می باشد. برای اینکه همیشه کیفیت سرور بالا باشد باید متناسب با خدماتی که ارائه میشود هزینه دریافت شود تا بودجه کافی جهت هزینه های ارتقاء، بهبود و نگهداری سرورها موجود باشد.

» بند 25: استفاده از اسکریپت های سرویس دهی همچون آپلود سنتر، وبلاگ دهی، ساب دامنه دهی و این قبیل موارد بر روی سرور غیر مجاز است و سایتهایی که مایل به استفاده از این قبیل موارد هستند قبل از سفارش می بایست با بخش فروش هماهنگ نمایند تا در مورد پرداخت هزینه ای بیشتر توافق کنند.

» بند 26: هرگونه توهین به سرویسها و مسئولین پارس وی پی اس از طریق هر گونه وسایل ارتباطی ، اعم از سند های دیجیتالی ، ایمیل ، سیستم تیکت ، گفتگوی زنده ، ارتباط های تلفنی ، فکس ، حضوری و یا نوشتن مطالبی در سایر سایتها و تالارهای گفتمان به هر شکل ممنوع بوده و پارس وی پی اس امکان قطع کامل سرویس و همچنین پیگیری از طریق مراجع قضایی را برای خود محفوظ نگاه خواهد داشت.
سرویس های پارس وی پی اس به همان شکلی هستند ، که ارائه می شوند و همیشه سعی ما در بالا بردن کیفیت سرویس ها است اما هیچ گونه ضمانت و گارانتی در مورد قطعی ، بی عیب بودن ، امنیت ، عدم هک و … ارائه  داده نمی شود و پارس وی پی اس هیچ گونه خسارتی برای عملکرد سرویس خود به هر نحو نمی پردازد و تحت هیچ شرایطی مسئول حوادث احتمالی مانند از دست رفتن اطلاعات به طور کامل نخواهد بود.
پارس وی پی اس هیچ تعهدی در قبال رسیدن ایمیل و اطلاع رسانی هایش، اعم از مشکلات سرور ، پرداخت صورت حساب ، منقضی ، لغو یا مسدود شدن سرویس و سایر اخبار مهم را ندارد و تحت هیچ شرایطی مسئول حوادث احتمالی در اثر عدم دریافت این پیام ها نخواهد بود. لذا کاربران موظف هستند اخبار سایت را مرتب بخوانند تا در صورت وجود اطلاعیه های مهم از آن با خبر شوند.

» بند 27: در حال حاضر مالیات کلیه سرویسهای سایت 0 درصد می باشد و هنگام سفارش هیچ گونه مالیات بر ارزش افزوده ای از کاربر اخذ نمیگردد. در صورتی که در آینده برخی از سرویسها شامل مالیات باشد کاربران در فرم سفارش قادر به مشاهده میزان مالیات هستند.

» بند 28: شرایط ارسال پیامک از پنل پیام کوتاه تحت وب: ارسال هرگونه پیامک نظیر شکایت، پزشکی، جوک، دریافت اطلاعات اشخاص، پیامکهای مرتبط با تبلیغ سفرهای خارجی، پیامک از جانب اپراتورها (ایرانسل، همراه اول، رایتل و...) ، برنده شدن جایزه (سیم کارت، کارت شارژ، خودرو و...) ، پیامک سرِکاری و بی محتوا  شوخی و ارسال سیاسی و خلاف قوانین جمهوری اسلامی ایران، ارسال هرگونه پیامک ناشناس، ارسال مشخصات فيل_ت_ر ش_کن  ممنوع می باشد. در صورت مشاهده اینگونه موارد پنل متخلف بدون هیچ تذکری به همراه کلیه موجودی آن مسدود می گردد و متخلف به مراجع قانونی جهت پیگیری های بعدی معرفی خواهند شد.
همچنین ارسال عکس کارت ملی پس از سفارش پنل پیامک تحت وب الزامی است و در صورت عدم ارسال پنل پیامک کاربر مسدود میگردد.

» بند 29: مشتری می پذیرد که در مسائلی كه در بخش قوانین و مقررات سرویس دهی ذکر شده است به هیچ عنوان شکایتی را به مراجع قانونی ارائه نکند و در صورت ارائه هرگونه شکایت نابجا جبران کننده کلیه ضرر و زیان های مادی و معنوی ناشی از رسیدگی به پرونده تشکیل شده باشد.
پارس وی پی اس تنها نسبت به عملکرد خود در چارچوب قوانین و مقررات سرویس دهی که در این بخش ذکر شده است، به مراجع قانونی پاسخ گو خواهد بود و عملکرد یا سرویس دهی دیگر سرویس دهندگان به هیچ عنوان به پارس وی پی اس مرتبط نخواهد بود. لذا در صورت عدم قبول این شرایط نباید هیچ گونه سرویسی از ما تهیه نمایید.

» بند 30: پارس وی پی اس مي‌تواند در هر زمان بدون اطلاع قبلي، در متن شرايط و ضوابط تغيير ايجاد کند. با اينکه ما سعي مي‌کنيم شما را از طريق پست الکترونيک از تغييرات اين متن مطلع کنيم، اما اين وظيفه شماست که با مراجعه مداوم به اين قسمت، از تغييرات آن مطلع شويد و در صورت مخالفت با آن، مي توانيد درخواست قطع سرويس تان را نماييد در غير اين صورت تمام پيامدهاي احتمالي آن بر عهده شماست.


سفارش و استفاده از خدمات ارائه شده توسط اين سايت، به منزله مطالعه كامل و دقيق "شرايط و ضوابط" و مورد تاييد بودن تمامي موارد فوق از سوي شما خواهد بود

Language: