سامانه بازاریابی و نمایندگی درصدی سایت با تغییراتی اساسی بروزرسانی شد. پس از ورود به حساب کاربری بر روی پیوند بازاریابی کلیک نموده سپس در صورتی که هنوز آن را فعال نکردید بر روی دگمه "فعال سازی سامانه بازاریابی" کلیک نمایید.

پس از فعال سازی سامانه، لینک اختصاصی ویژه خودتان را میتوانید مشاهده کنید که بوسیله این لینک میبایست سایرین را به خرید از سرویسهای سایت تشویق کنید و بوسیله خرید آنها، از ما پورسانت دریافت کنید. همچنین در پایین صفحه بنرهایی به همراه لینک اختصاصی شما قرار داده شده است که کد آن را میتوانید در سایت یا وبلاگ خود قرار دهید تا سایرین اقدام به ثبت نام و سفارش در سایت بنمایند.

 
نکته های قابل ذکر:

1. برای شروع کار، میزان پورسانت کاربران 7.5 درصد میباشد که به مرور قابل ارتقاء است.
2. پس از کسب مبلغ 10000 تومان درآمد، میزان پورسانت شما به 10 درصد ارتقاء می یابد.
3. پس از کسب مبلغ 25000 تومان درآمد، میزان پورسانت شما به 12.5 درصد ارتقاء می یابد.
4. پس از کسب مبلغ 50000 تومان درآمد، میزان پورسانت شما به 15 درصد ارتقاء می یابد.
5. پس از کسب مبلغ 100000 تومان درآمد، میزان پورسانت شما به 17.5 درصد ارتقاء می یابد.
6. پس از کسب مبلغ 250000 تومان درآمد، میزان پورسانت شما به 20 درصد الی 25 درصد ارتقاء می یابد. (بستگی به نوع سفارشات دارد)
7. جهت دریافت مبالغ کسب شده میبایست حداقل 30000 تومان موجودی کسب شده از بازاریابی داشته باشید تا بتوان آن را به حساب بانکی و یا حساب کاربری شما انتقال داد. (به صورت اتوماتیک لینک دریافت پول در بخش کسب درآمد شما فعال میگردد)
8. شما باید مرتب بخش کسب درآمد خود را چک کنید و زمانی که مبالغ کسب شده شما مشابه مورد 2 ، 3 ، 4 ، 5 و 6 بود به ما اطلاع دهید تا درصد پورسانت شما را افزایش دهیم، در غیر اینصورت پورسانت شما مانند قدیم محاسبه میشود.
 

 

ورود به سامانه بازاریابی
 Thursday, August 2, 2012

« برگشت

Language: